Obraz 12 – Ubytování

Proč nepomoci místním lehkou reklamou

!!! POZOR !!! Tohle není Zimmer Frei ! Vše je třeba domluvit dopředu přes již známého. Nelze přiject jen tak, můžete taky odjuchat s vidlema v zadečku. Samozřejmě třeba v Lumšorech jsou objekty typu frei ale taky v jiných cenových relacích.

Celé moje

Proč nepomoci místním lehkou reklamou. Toto je ubytování ve kterém nyní žiji. Obec Vilšanky je žijící Rusínská, poměrně rozlehlá osada nad údolím Turyčky, do které jezdí autobus je zde konzum a signál i když jen 2G síť. Bohužel místní nepronajímají jednotlivcům ale jen celé objekty. Tento je koncipován pro 5-6 osob (samozřejmě při přistýlkách třeba 10), je upraven pro nás zhýčkance.

Standart 1

standart 2

standart 3

Při plném obsazení a krátkodobém pobytu vyjde nocleh na cca 150Kč to záleží jak moc to umluvíte a mohu opět doporučit na předběžné konzultace či jiné služby:

petr@uzhorod.cz

http://uzhorod.cz/

http://zakarpati.cz/

Kuchyně

Kuchyně (2)

Já zde žiji trvale tj. v jiném kurzu ale musím při příjezdu VIP do zdejšího standartu nebo do lesa. Jinak možno koupit veškeré hospodářské produkty nebo si i nechat vařit. Jen tak pro příklad 10 vajec,litr mléka,šrůtek cca 3/4kg slaniny,2Kg brambor a kastrol zelí=necelých 80Kč a hospodyně vyrábí i sýr. Zatím jsem neochutnal ono na domácí mléčné produkty je třeba si zvykat.

moje 1

Moje postýlka se dá rozložit a v kuchyni je ještě rozkládací lavice.

moje 2

Zde je televizor 2x samozřejmě sat..

Od televize

Levná doprava Užhorod 28Kč, Perečin 16Kč, tam železnice a do Užhorodu vlak 10Kč atd.. Tedy bezva základna pro skupinu a koumání Zakarpatí. A dodatek po stolech se mi válí noťas, foťáky aj. Přesto nezamykám, tady se jede v jiném režimu. Koneckonců i v Užhorodu kde jsem žil dva měsíce je určitě bezpečněji (při dodržení základních pravidel) než v Praze.

Kostel Cesta do obce

Runa Polonina

Soukromá kaple se studánkou Studánka pro poutníky

U domácíhoU Marie Ivanovny

Pohled z verandy, není tam plot a v noci mi sem lezou nebožtíci. Házím je do krbu na buková polínka :-))

Z verandy

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *